privacypolicy

قبل از عضویت در سایت مطالعه کنید

به شما اطمینان می دهیم که اطلاعات خصوصی تان افشا نخواهد شد.

از اینکه تی تی بل را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم

سیاست های حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی مشتریان در تی تی بل

حریم خصوصی

تی تی بل با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های تی تی بل قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد، طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می شود. از این رو وارد کردن اطلاعات مشتری مانند نام و شماره تماس و دیگر اطلاعات در خواستی در فرم ثبت نام الزامی است. یادآوری می شود آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های تی تی بل از طریق آنها صورت می گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تی تی بل جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و تی تی بل تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ما دو نوع اطلاعات از بازدید کنندگان این سایت دریافت می کنیم

 • اطلاعات شخصی
 • اطلاعات غیر شخصی( مانند آی پی آدرس شما و یا کوکی ها).
  • اطلاعات شخصی:
   • “اطلاعات شخصی” اطلاعاتی هستند که شما شخصا وارد می کنید، مانند نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل ، و یا نام شرکت. ما از این اطلاعات برای مواردی نظیر پاسخگوئی به درخواستهای شما، ارائه خدمات بهینه ،ارائه اطلاعات محصولات، پاسخ به سوالات شما و غیره استفاده می کنیم. اگر شما تمایلی به استفاده از اطلاعاتتان ندارید، خواهشمندیم آنها را در سیستم وارد نکنید.
  • اطلاعات غیر شخصی:
   • “اطلاعات غیر شخصی” شامل اطلاعات محصولات، اطلاعات فنی و آی پی آدرس (شماره اختصاصی کامپیوتر شما در اینترنت) می باشد.

کوکی: برای راهبری بهتر سایت و شناسائی مجدد کاربران در بازدید بعدی، سایت ما همانند سایت های دیگر یک فایل کوچک کوکی بر روی کامپیوتر بازدید کننده قرار می دهد ولی از این کوکی برای جمع آوری نام و اطلاعات شخصی شما استفاده نمی شود.
اطلاعات محصول: جهت ارائه خدمات بهتر، سایت در قسمتهای مشخص اقدام به جمع آوری اطلاعات محصولات ثبت شده توسط مشتریان می نماید.

 • استفاده از اطلاعات شما
  • اطلاعات شخصی:
   اطلاعات شخصی را که از طریق این سایت دریافت می شود، برای پشتیبانی بهتر، اطلاع رسانی از پیشنهادات و تخفیفات جدید مربوط به محصولات و خدمات و پیگیری درخواستهای شما مورد استفاده قرار می گیرد.
  • اطلاعات غیر شخصی:
   اطلاعات غیر شخصی نیز در مواردی مشابه با اطلاعات شخصی مورد استفاده قرار می گیرند مگر در مواردی که منع قانونی داشته باشد.

افشاء اطلاعات

اطلاعات شخصی یا غیر شخصی در اختیار هیچ شرکت، موسسه و اداره دارایی قرار نمی گیرد. اگر شما اطلاعات شخصی خود را در سایت ما ثبت کنید صرفا به تی تی بل اجازه می دهید که از اطلاعات شما فقط در جهت ارتباط هر چه بهتر با شما استفاده کند و لا غیر.

اطلاعات سفارش از طریق ایمیل یا پیامک برای مشتری ارسال می گردد. در صورتی که تمایل به دریافت آن را ندارید اطلاع دهید.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

تی تی بل حق تغییر قوانین “حریم خصوصی” را بر اساس سیاست و صلاح دید خود محفوظ می دارد.  ولی پس از تغییرات، تاریخ آخرین تغییر در انتهای صفحه درج و در رسانه های عمومی به مشتریان اطلاع رسانی خواهد کرد.

امنیت و حفاظت از داده ها

 • انتقال وجه توسط درگاه های بانکی طبق پروتکل های امن  اس اس ال خواهد بود.
 • مسئولیت هر گونه ارائه اطلاعات شخصی بر عهده شخص شما می باشد. تی تی بل مسئولیتی در قبال ورود اشتباه اطلاعات از طرف مشتری را قبول نخواهد کرد.
 • اگر متوجه شدیم اطلاعات شما به صورت غیر قانونی در اختیار شخص دیگری قرار گرفته است، بلافاصله از طریق ایمیل یا پیامک شما را مطلع خواهیم کرد تا نسبت به حفظ اطلاعات خود اقدام کنید.
 • با ارائه اطلاعات شخصی خود به تی تی بل اجازه میدهید که با شما در ارتباط بوده و شما را در جریان اخبار و آخرین تغییرات قرار دهد و نیز اگر مشکل امنیتی در سایت مشاهده شد آن را اطلاع دهد.
 • ممکن است تی تی بل در برخی از پست ها به سایت های دیگر لینک هایی درج کرده باشد. در صورت استفاده از این لینک ها به پروتکل های امنیتی آن ها توجه نمایید. تی تی بل به هیچ عنوان مسئولیت امنیت سایت دیگری را به عهده نمی گیرد.
 • خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت متعلق به تی تی بل است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • استفاده از تصاویر و مطالب این سایت با ذکر منبع و یا لینک به سایت تی تی بل آزاد است.
 • ممکن است تی تی بل نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تی تی بل می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات تی تی بل، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به تی تی بل اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.
 • باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
 • مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه تی تی بل را از خود سلب می کند.
 • تی تی بل هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تی تی بل وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
 • تی تی بل برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران، همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با ما تماس برقرار کنید.