کد ارتباطی تلفن ها

رجیستر کردن تلفن پاناسونیک KX-TG2361

hs-vs-bs-registering

در این بخش رجیستر کردن تلفن پاناسونیک KX-TG2361 را به شما آموزش می دهیم. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که ارتباط بین گوشی و بیس در تلفن پاناسونیک KX-TG2361 قطع شده باشد. ولی چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟ در ادامه با ما باشید.

قطع ارتباط در تلفن های بی سیم به دو صورت سخت افزاری و نرم افزاری اتفاق می افتد. برای حل مشکل سخت افزاری باید به متخصصین اینکار مراجعه کنید. ولی اگر مشکل نرم افزاری بود، میتوانید با زدن چند کلید خودتان مشکل را رفع کنید. برای رجیستر کردن تلفن پاناسونیک KX-TG2361 به ترتیب زیر عمل کنید.

kx-tg2361
kx-tg2361
  • ابتدا مطمئن شوید که هیچ یک از گوشی ها مشغول نیستند.
  • کلید LOCATOR/INTERCOM را روی بیس فشار داده و نگه دارید تا صدای بیپ شنیده شود.
  • یکی از اعداد 1 یا 2 را روی بیس بزنید. این عدد شماره گوشی می باشد. در صورتی که می خواهید گوشی را بعنوان گوشی اول ست کنید عدد 1 و برای گوشی دوم عدد 2 را بزنید.
  • روی گوشی کلید FLASH/CALL WAIT را فشار داده و نگهدارید تا کلمه Handset Registering روی دیسپلی ظاهر شده و صدای بیپ ارتباطی شنیده شود.
  • حال گوشی با بیس ست شده و با فشار دادن یکی از کلید های OFF روی گوشی و یا FLASH/CALL WAIT روی بیس از حالت رجیستر خارج شوید.
  • برای ست کردن گوشی دوم همین مراحل را تکرار کرده و شماره گوشی را متفاوت انتخاب کنید.

مجددا یاد آوری می کنیم که اگر متخصص نیستید از وارد کردن کد های حساس خود داری کنید. برای ست کردن تلفن های دیگر به منوی کد ارتباطی تلفن ها مراجعه کنید

1 نظر در “رجیستر کردن تلفن پاناسونیک KX-TG2361

  1. جلالی گفت:

    ممنون بابت مطالب مفیدتون.

دیدگاهتان را بنویسید