hosein-javdani-300
مختصری درباره

تی تی بل

موسسه تلفن بل تبریز  از سال 1359 با مدیریت حسین جاودانی بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه فروش و تعمیر تلفن، ماشین حساب، ارتباط داخلی و تلفنهای ردیفی آغاز نمود.

از سال 1362 با ورود سیستم های جدید الكترونیكی (تلفن، حافظه های تلفنی و شماره گیرهای الكترونیكی ) با توجه به اینكه كاربرد این دستگاه ها بدون راهنمای استفاده برای اغلب مردم مشكل می نمود، و نیز با در نظر گرفتن این موضوع كه بیشتر سیستم های وارداتی دارای دفترچه راهنمای فارسی نبودند، این مؤسسه شروع به ترجمه و تهیه دفترچه های راهنمای فارسی برای دستگاه های مختلف نمود. اما بعد ها كه پای سیستم های آلمانی و سویسی به كشور باز شد ، بخاطر اینكه این دستگاه ها اكثرا یا دارای دفترچه راهنما نبوده و یا اگر هم بوده به زبان های آلمانی، سویسی و دیگر زبان های نا آشنا برای اكثر ایرانیان نوشته می شدند، كار تهیه دفترچه راهنمای فارسی را برای دستگاه های مخابراتی مثل گوشی تلفن، دستگاه های مركزی تلفن، فاكس، پیامگیر و غیره بصورت تخصصی تری دنبال كرد.

تلفن بل تبریز از 16 آذر سال 1379 با راه اندازی سایت اینترنتی خود گامی دیگر در ارائه خدمت به ملت بزرگ ایران برداشت. این خدمات شامل معرفی محصولات ما و پاسخ به سوالات هموطنان عزیز بود و مدت 10 سال در خدمت عزیزان بودیم.

این موسسه در نسل دوم خود با راه اندازی سایت فروشگاهی آنلاین در سال 1385 سعی کرد فروش خود را محدود به تلفن و کالاهای مرتبط با آن نکند و خدمات خود را توسعه بخشد. لذا بخش فروش لوازم خانگی، قطعات یدکی و لوازم جانبی انواع لوازم خانگی و دیگر محصولات را نیز به این سایت اضافه نموده و نام موسسه را به فروشگاه بل و نام سایت را با الهام از نام آغازین خود (تبریز تلفن بل) به تی تی بل تغییر داد. اکنون با گذشت سالها، مفتخریم که با یکی از پر بازدید ترین و بروزترین سایتهای فروش آنلاین در خدمت شما هستیم. حمایت شما عزیزان را ارج می نهیم.

مدیر سایت تی تی بل، جعفر جاودانی

jafar-javdani-300