شوک شنبه های تی تی بل

شوک شنبه های تی تی بل

جز دسته بندی : اخبار سایت تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶ تعداد مشاهده : 1069 نظر : 1

     شنبه ها با تخفیف بیشتری خرید کنید    


دوستان و همراهان گرامی!

به پاس همراهی شما خوبان، سرویس جدیدی را اجرایی کردیم. اینک در آستانه هجدهمین سالگرد راه اندازی سایت تی تی بل، شوک شنبه های تی تی بل تقدیم شما.


برای استفاده از این سرویس، کدی را در طی هفته با عنوان کد شوک شنبه در کانال تلگرام تی تی بل عرضه می کنیم. این کد در طول هفته نا معتبر می باشد و فقط از ساعت 00:00 تا 23:59 دقیقه شنبه فعال خواهد شد.


هر کسی میتواند برای خرید از این کد استفاده کند و از تخفیف شوک شنبه بدون قرعه کشی استفاده نماید. کد تخفیف برای 5 نفر در نظر گرفته شده و بعد از آن از اعتبار ساقط خواهد شد.


بعد از خرید اقدام به تسویه حساب نمایید. در قسمت نحوه پرداخت بخشی بنام کد کوپن وجود دارد. کد شوک شنبه را در این قسمت وارد نموده و اعمال کد را کلیک کنید تا تخفیف در فاکتور شما اعمال گردد. دقت داشته باشید که این کد فقط برای کسانی که وجه فاکتور را از طریق یکی از درگاههای بانکی پرداخت میکنند اعمال می شود و برای تسویه حسابهایی که به طرق دیگر انجام گیرد تعلق نمی گیرد.


پیشنهاد ما اینست که شنبه ها این کد را امتحان نمایید. شاید افرادی باشند که از کد استفاده نکرده باشند و این کوپن برای شما قابل استفاده باشد. حتی در آخرین لحظه.


این کد برای هر فرد فقط یک بار قابل استفاده است. بنابراین سعی کنید اقلام مورد نیاز را در یک فاکتور خرید کنید تا از تخفیف بیشتری برخوردار شوید.


هر شنبه یک کد صادر میشود و با فرا رسیدن روز یکشنبه این کد بصورت خودکار از اعتبار ساقط می شود.


تخفیفی که برای شوک شنبه در نظر گرفته شده ربطی به تخفیفات شرکتها ندارد و جداگانه محسوب می گردد.

انتخاب RSS انتخاب RSS انتخاب RSS انتخاب RSS انتخاب RSS